بانك

بانك بانك
درباره ما
آخرین مطالب
آمارگیر
امروز : 1
دیروز : 7
افراد آنلاین : 1
آی پی :
همه : 3121

  • ) {}
  • ) {}
  • fatablog.com

قالب بلاگفا

يو پي اس براي درب هاي اتوماتيك

يو پي اس براي درب هاي اتوماتيك

يو پي اس براي درب هاي اتوماتيكدرب هاي اتوماتيك از جمله مهمترين تجهيزات نصبي ساختمانهاي مدرن هستند. انواع مختلفي از اين دربها در ادارات و ساختمانهاي اداري و تجاري و محتمعهاي مسكوني و كارخانحات استفاده ميشوند. بسته به محل كاربرد آن ممكن است ختي بصورت ۲۴ ساعته در حال كار باشند. عملكرد درست اين دربهل بمنظور اطمينان از ورود و خروج روان در ساختمان بسيار ضروري است.

از اينرو همواره يك سيستم يو پي اس براي تامين برق اضطراري به مدت ۳ تا ۸ ساعت بسته به ميزان دسترسي به برق شهري، ضروري است. انواعي از دربهاي اتوماتيك مانند دربهاي پاركينگ و انبار در طول شبانه روز به دفعات كمتري نسبت به ساختمانها بتز و بسته ميشوند ولي اطمينان از باز و بسته شدن كامل درب در هنگام خروح يا ورود به پاركينگ از اهميت امنيتي بالايي برخوردار است. در اين نقاط پاركينگ عمومي و شخصي در صورتي كه برق شهر در حين باز يا بسته شدن درب قطع كردد، بلافاصله سيستم يو پي اس وارد مدار شده و عمليات درب را كامل ميكند و سپس آنرا بطور كامل ميبندد.

كارايي اين دستگاه در دربهاي اتوماتيك بانكها مشخصتر است. دربهاي بانكها و بطور كلي همه سيستم بانكي و ايمني و امنيتي بايد مجهز به سيستمهاي يو پي اس قدرتمند چندگانه باشند تا در هر شرايطي دربها بطور كامل و مطابق برنامه باز و بسته شوند. بويژه هنگام بروز سرقت، برقهاي اظطراري وارد مدار شده و عمليات بستن همه دربهاي داخلي و خارحي را انجام ميدهند. 


برچسب ها:
موضوعات مرتبط: ,

قالب بلاگفا

يو پي اس براي كامپيوتر شخصي

 

امروزه نقش رايانه ها و كامپيوتر هاي شخصي را در زندگي انسان ها نمي توان ناديده گرفت، و هرچه پيش مي رويم،  ابعاد بيشتري از زندگي بشر تحت الشاع كامپيوتر ها و دنياي ديجيتالي مي گردد.  از بانكداري و خريد اينترنتي گرفته تا ماشين هاي اداري كه در آنها  كاغذ جاي خود را به داده هاي كامپيوتري سپرده است.

آنگونه كه  مي دانيد كامپيوتر شخصي شما براي تغذيه مدار هاي الكترونيك خود نياز به برق شهر دارد و  اختلالات شبكه برق بر عملكرد سيستم هاي كامپيوتري شما تاثير منفي مي گذارد و حتي ممكن است باعث از بين رفتن قطعات آن شود.

يكي از راه حل هاي مهم براي حفاظت در برابر نوسانات برق شهر و يا نوسانات الكتريكي استفاده از دستگاه يو پي اس يا منبع تغذيه برق اضطراري است. بنابراين استفاده كردن از استابلايزر  يا  يوپي اس هاي مناسب براي تثبيت كردن ولتاژ خروجي راهكاري مناسب براي حل اين مشكلات است


برچسب ها:
موضوعات مرتبط: ,

قالب بلاگفا

دیگر صفحات: