قيمت پمپ آب خانگي-وارد كننده پمپ آب و الكتروموتور

<?php bloginfo('name'); ?> <?php if ( is_single() ) { ?> Blog Archive <?php } ?> <?php wp_title(); ?> وبلاگ تفریحی
درباره ما
آخرین مطالب
آمارگیر
امروز : 11
دیروز : 16
افراد آنلاین : 1
آی پی :
همه : 3472

  • ) {}
  • ) {}
  • fatablog.com

قالب بلاگفا

يو پي اس براي درب هاي اتوماتيك

يو پي اس براي درب هاي اتوماتيك

يو پي اس براي درب هاي اتوماتيكدرب هاي اتوماتيك از جمله مهمترين تجهيزات نصبي ساختمانهاي مدرن هستند. انواع مختلفي از اين دربها در ادارات و ساختمانهاي اداري و تجاري و محتمعهاي مسكوني و كارخانحات استفاده ميشوند. بسته به محل كاربرد آن ممكن است ختي بصورت ۲۴ ساعته در حال كار باشند. عملكرد درست اين دربهل بمنظور اطمينان از ورود و خروج روان در ساختمان بسيار ضروري است.

از اينرو همواره يك سيستم يو پي اس براي تامين برق اضطراري به مدت ۳ تا ۸ ساعت بسته به ميزان دسترسي به برق شهري، ضروري است. انواعي از دربهاي اتوماتيك مانند دربهاي پاركينگ و انبار در طول شبانه روز به دفعات كمتري نسبت به ساختمانها بتز و بسته ميشوند ولي اطمينان از باز و بسته شدن كامل درب در هنگام خروح يا ورود به پاركينگ از اهميت امنيتي بالايي برخوردار است. در اين نقاط پاركينگ عمومي و شخصي در صورتي كه برق شهر در حين باز يا بسته شدن درب قطع كردد، بلافاصله سيستم يو پي اس وارد مدار شده و عمليات درب را كامل ميكند و سپس آنرا بطور كامل ميبندد.

كارايي اين دستگاه در دربهاي اتوماتيك بانكها مشخصتر است. دربهاي بانكها و بطور كلي همه سيستم بانكي و ايمني و امنيتي بايد مجهز به سيستمهاي يو پي اس قدرتمند چندگانه باشند تا در هر شرايطي دربها بطور كامل و مطابق برنامه باز و بسته شوند. بويژه هنگام بروز سرقت، برقهاي اظطراري وارد مدار شده و عمليات بستن همه دربهاي داخلي و خارحي را انجام ميدهند. 


موضوعات مرتبط: ,
پمپ آب
۲۲ دى ۱۳۹۵
ادامه مطلب دنبال کن

قالب بلاگفا

دیگر صفحات:
  • ۱